Reviews en ervaringen over Kruidvat Mobiel
Om je te helpen bij de keuze voor de mobiele provider die het beste bij jou past, willen wij je zoveel mogelijk informatie over Kruidvat Mobiel geven. Twijfel je nog? Lees dan de reviews over Kruidvat Mobiel. Is Kruidvat Mobiel je huidige mobiele aanbieder en wil je zelf een ervaring en/of review over deze provider plaatsen? Deel deze hier met andere consumenten.
Archief 2016
Onderstaande ervaringen zijn afkomstig uit ons archief. In de tussentijd kan de dienstverlening van Kruidvat Mobiel zijn veranderd. Lees hier de nieuwste reviews.
Klantervaringen over Kruidvat Mobiel
- Alles is plus
- Geen
- geen
- geen geld meer pikken lees dat ik niet de enige ben
- Geen
- Ophouden met het aanbieden van de leus goedkoop bellen
- Goedkoop bellen / sms'sen
- Goed netwerk
- Makkelijk online opwaarderen
- Tegoed jaar houdbaar
- Geen micro sim is groot nadeel voor nieuwe toestellen
- Geen korting onderling bellen/sms is nadeel ten opzichte van bijvoorbeeld Jumbo
Goedkoop bellen internet doet het ook goed en in het buitenland ook ,de mensen die klachten hebben over het gebruik moeten hun apps eens raadplegen je heb er apps bij die zelf bellen die kan je uitschakelen .
was verbaasd dat het geld zo snrl op was en ben er op gaan letten. op 26 augustus voor € 7,50 opgewaardeerd en op 1 september was het geld weg. Heb alleen maar Apps verzonden. Schandalig!! Geen kruidvat meer!!!
Heb een Kruidvat prepaid aabonnement genomen voor mijn vrouw , kreeg 5 euro te goed , heb toen nog 7.50 euro opgewaardeerd op 11 juli j.l en ik kreeg op 17 juli d.d. een smsje dat mijn tegoed op 14 cent stond, mijn vrouw had nog geen minuut gebeld, lekkere provider, . We hebben voor de tijd alles uitgeschakeld geen internet en downloads maar toch ziet men kans op alles eraf tehalen. Dus voor mij geen Kruidvat meer.
Ben al jaren bij Kruidvat prepaid. KPN netwerk dus goed bereik en lage tarieven.
Over het internet via 3G kan ik niets zeggen. Online ga ik alleen maar via Wifi (echt zo'n uitgerekende Nederlander inderdaad)
Heb nog oud pakket met goedkoop onderling bellen. Dat is er helaas uitgehaald voor nieuwe klanten.
Grootste nadeel vindt ik dat ze geen micro sim hebben. Het excuus dat alleen de Iphone een micro sim heeft is natuurlijk volledig achterhaald anno 2016. Moeten eerst de oude kaartjes uit het magazijn op soms?
Reacties
Dit klopt voor geen meter!
Heel veel plezier gehad van een mooi beltarief. In 2016 was ik tot 2 keer toe dubbel zo snel door mijn tarief heen. Alles terug gezocht, slechts 33 minuten gebeld voor 7,50 Euro! Er wordt niets over tarief verhoging gemeld maar dit is wel degelijk het geval. Kruidvat is sinds 2016 dus uiterst onbetrouwbaar, wees gewaarschuwd!!
Reacties
Zal mobiel netwerk wel aanstaan.