Meer nieuwjaarswensen via WhatsApp
door Jeanet Woldring Leestijd: 1 minuut
Steeds meer mensen sturen hun nieuwjaarswensen via mobiel internet. Bij KPN werd tijdens de jaarwisseling bijna drie keer meer data verbruikt dan vorig jaar. Bij T-Mobile was er een stijging van 182 procent, bij Vodafone 55 procent.
Het aantal sms'jes rond de jaarwisseling daalde juist. Bij Vodafone werden er 15 miljoen sms'jes verzonden. Dat is een daling van 30 procent ten opzichte van vorig jaar. Bij KPN werden er 6 miljoen sms-berichten verstuurd, tegenover 8,5 miljoen vorig jaar. Van T-Mobile is het niet bekend.
Vodafone-klanten pleegden ruim 7 miljoen telefoontjes. Dat is een daling van 3,6 procent ten opzichte van vorig jaar. Bij KPN werd zo'n 5 miljoen keer mobiel gebeld, ongeveer net zo veel als een jaar geleden. T-Mobile verwerkte tussen 12 en 2 uur 's nachts ruim 2 miljoen telefoontjes.

Jeanet Woldring is ruim 20 jaar als directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Ze is eindredacteur van de content, nieuws- en persberichten op de Bencom websites. Jeanet is gespecialiseerd in het onafhankelijk vergelijken van telecom, energie en verzekeringen voor zowel de zakelijke als consumentenmarkt. Door jarenlange ervaring heeft ze een brede kennis van de ontwikkeling van deze geliberaliseerde markten en schrijft er ook regelmatig over.
Laatste nieuws
-
Column: De killer-apps van 5G komen eraan
20 mrt Heb jij het door dat we een beetje nep 5G hebben? Volgens Erwin Boogert niet erg; hij verwacht veel ...
-
Onbekend telefoonnummer uit het buitenland? Niet terugbellen
8 mrt Als je een nummer niet herkent, raadt fraudehelpdesk af om terug te bellen. Vaak gaat het om de zoge...
-
In 2023 eindelijk echt hoge snelheid op ons mobieltje?
25 jan Hoe staat het met 5G? Bieden ook de kleinere providers 5G aan of kun je alleen terecht bij KPN, T-Mo...
-
Doorschakeldiensten naar 0800-nummers binnenkort verboden
23 nov Doorschakeldiensten naar gratis informatienummers per 16 dec verboden. Doorschakelen via 0906-nummer...
-
KPN, Vodafone en T-Mobile stoppen met overnemen elkaars abonnees bij storingen
23 nov KPN, Vodafone en T-Mobile helpen elkaar niet langer bij een grote telefoonstoring. Lees waarom dat n...