NL BE

Ziggo verhoogt internetsnelheden


Ziggo, het grootste kabelbedrijf van Nederland, verhoogt volgende maand de internetsnelheden van alle abonnementen. Deze week nog krijgen klanten een folder met daarin de nieuwe snelheden van de internetpakketten.



Vanaf begin december start de verhoging. De operatie, waarbij in totaal 1,4 miljoen modems op afstand zullen worden gereset, neemt twee weken in beslag. Sommige internetters merkten al dat ze hogere snelheden hadden gekregen.

Het goedkoopste internetabonnement Internet Z1 gaat van een downloadsnelheid van 1,6 mbps naar 2 mbps, Z2 gaat van 4 naar 5 mbps, Z3 van 12 naar 15 mbps en Z3i gaat van 20 naar 30 mbps. Alles-in-1 Basis gaat van 0,8 naar 1 mpbs, Alles-in-1 Plus van 8 naar 10 mbps en Alles-in-1 Extra gaat van 16 naar 20 mbps.

De prijzen van alle abonnementen blijven ongewijzigd, evenals de uploadsnelheden. Klanten met een Z3i-abonnement kunnen wel sneller uploaden, van 2 naar 3 mpbs.

Abonnement Huidige snelheden
down/up in kbps
Snelheden v.a. december
down/up in kbps
Internet Z3i  20.000/2000  30.000/3000
Alles-in-1 Extra  16.000/3000  20.000/3000
Internet Z3  12.000/1500  15.000/1500
Alles-in-1 Plus    8000/1500  10.000/1500
Internet Z2    4000/1000    5000/1000
Internet Z1    1600/500    2000/500
Alles-in 1 Basis     800/128    1000/128

Volgens Ziggo volgen in 2009 nog hogere snelheden. Dan maakt het kabelbedrijf de stap richting de nieuwe techniek EuroDocsis 3.0. UPC kwam in september al met een abonnement dat EuroDocsis 3.0 benut, Fiber Power Internet, met een maximale downloadsnelheid van 120 mbps.

Meer info en online aanmelden Ziggo Internet en/of Alles-in-1 

Provider ervaringen:

Online (vastnet) (0) UPC (mobiel) (38)
UPC (vastnet) (0) Ziggo (vastnet) (0)

Reacties Ziggo verhoogt internetsnelheden

(Laatste 11 reacties)
t.haak  | 21-11-2008, 09:27
Quote
Pasfoto

laat me niet lachen! snelheid verhogen, ze kunnen niet eens zorgen voor een fatsoenlijke verbinding, en als je wilt opzeggen kan dat niet eens! krijg je te horen
systeem ligt plat!!!oproep aan iedereen opzeggen!!die rotzooi als je kan?en absoluut niet nemen!

martijn  | 21-11-2008, 21:55
Quote
Pasfoto


K ga lekker even jaartje naar XS4all, 4000down/1000up voor zelfde geld als Ziggo, maar nu met leuke mini laptop kado! Dat laat ik niet schieten natuurlijk!!

Abdel  | 26-11-2008, 16:16
Quote
Pasfoto

Wat een onzin zeg, we leven anno 2008. Waar de strijd tussen Tele2, Telfort, Alice, en andere providers wordt gevoerd. Heeft Ziggo niet eens moeite gedaan om mee te strijden.

20mbit wordt vandaag de dag voor 19.95 aangeboden. Wat is het gene wat de 20mbit bij Ziggo zo uniek maakt, dat het enorm duurder is.

Ik heb genoeg geduld gehad, de grap van deze verhoging heeft mij de stap doen zetten om deze week nog van Ziggo af te komen.

BMWMaX  | 27-11-2008, 15:04
Quote
Pasfoto

Wat een onzin zeg, we leven anno 2008. Waar de strijd tussen Tele2, Telfort, Alice, en andere providers wordt gevoerd. Heeft Ziggo niet eens moeite gedaan om mee te strijden.

20mbit wordt vandaag de dag voor 19.95 aangeboden. Wat is het gene wat de 20mbit bij Ziggo zo uniek maakt, dat het enorm duurder is.

Ik heb genoeg geduld gehad, de grap van deze verhoging heeft mij de stap doen zetten om deze week nog van Ziggo af te komen.



Alle 20mbit aan bieders doen dit via ADSL en dat zijn TOT snelheden. Via de kable is het een vaste snelheid. Ok, het zit meestal net even eronder maar wel heel dicht in de buurt de opgegeven snelheid. Bij ADSL is het altijd maar afwachten en afhankelijk van hoe dicht je bij de centrale zit.

tfvdnoll  | 28-11-2008, 20:31
Quote
Pasfoto

ZIGGO belooft veel maar maakt ABSOLUUT niets waar. Mijn download- en uploadsnel-
heid zijn 4 MB en 0,7 MB en ik heb nogwel een Alles-in-1-Plus, begrijp je? Klopt dus echt geen moer van! Oh ja, ik zou twee maanden gratis abonnement krijgen, vijf emailadressen en gratis spy- en virussoft-ware. Nou, dat is 6 maanden later nogsteeds niet geregeld.
Ja, ik heb zo`n gratis decoder om digitale TV te zien. Anders zit ik `s-avonds op NED1 en SBS6 tegen die schuine strepen aan te kijken, weetjewel! Je moet wel zo`n kastje hebben anders is de ontvangst BAGGER!
Van narigheid heb ik een aangetekende brief naar Utrecht gestuurd. Als ze nog langer in gebreke blijven ga ik weg.
IK VOEL ME EINDELOOS VOORGELOGEN EN BESODEMIETERD DOOR DIE LUI.

BMWMaX  | 28-11-2008, 22:05
Quote
Pasfoto

Het wordt eens tijd dat er ook eens positieve berichten gepost worden. Hier ook Ziggo. Alles werkt precies zoals het hoort en dus geen klachten. De problemen die we even hadden werden netjes opgelost. We kregen zelf iets meer dan officieel mogelijk was.
Internet netjes bijna 16mb down en 3mb up. Wellicht een goede erfenis van het Multikabel tijdperk ?

stephan  | 5-12-2008, 09:27
Quote
Pasfoto

Al die nare berichten snap ik niet. Ben nu een jaar lang bij Ziggo voorheen Casema. Verder moet ik zeggen dat er tot nu toe geen problemen zich hebben voor gedaan. Alles loopt prima naar wens. Een min punt is dat ze flink achter lopen met behandelen van mails en klachten wat niet ten goede komt van hun klanten. Verder vind ik persoonlijk Ziggo gewoon weg een prima uitkomst.

Meeste nemen de moeite niet om te luisteren of maken zich druk om alles en nog wat. Wel zou ik graat in de toekomst gezien willen hebben dat Ziggo zijn Upload speed verhoogd ivm kosten die wij al meer betalen als anderen. Dit wilt niet zeggen dat Ziggo slecht is. Positieve nieuws mag heus wel gezegd worden en ik vind dat ziggo gewoon zo door moet gaan en zorgen dat de kleine problemen zo snel mogelijk opgelost moeten worden.

Dus luitjes laat nu ook maar eens positieve berichten achter en meer wensen die wij graag willen. Wie weet word hier wat mee gedaan.

A.kelder  | 6-12-2008, 17:38
Quote
Pasfoto

Al die nare berichten snap ik niet. Ben nu 2 jaar lang bij Ziggo. Verder moet ik zeggen dat er tot nu toe geen problemen zich hebben voor gedaan. Alles loopt prima naar wens. Verder vind ik persoonlijk Ziggo gewoon weg een prima uitkomst. Vorege maand over gestapt op alles in een TV Telefoon en Internet.
Gewoon heel goed. Consumenten bond oordeel Ziggo kabel de beste beeld kwaliteit. Internet de juiste snelheid.
Alle anderen belofen veel maar komen nog niet aan 50 % van de snelheid en dat bedoel ik .

En dan prijs, Ziggo ga zo door. En ziggo ik ben zeer tevreden net als die andere
1 miljoen aansluitingen.

jan  | 6-12-2008, 18:30
Quote
Pasfoto

hoezo niet duurder ? wat ik lees bij de het bericht van bellen.com .als je voorheen internet 1,6 mb had bij @home had.heb je nu bij het zelfde abo een lagere snelheid . en dat willen de mensen niet toch ? dan ben je nu aangewezen op alles-1 plus en dat is duurder. ik denk dat ziggo met de concurentie mee wil doen toch met de prijs onder uit moet .dit jaar maar 8000 nieuwe klanten voor zo,n groot bedrijf dat is niet veel .en klachten zijn er bij alle providers,alleen had ziggo niet zulke grote beloftes moeten doen bij radar .maar voor de ziggo klanten veel plezier bij de snelheid verhoging.

Michel  | 9-12-2008, 22:36
Quote
Pasfoto

Ik wil even positief zijn over Ziggo, aangezien dit kabelbedrijf genoeg tevreden klanten heeft, en maar een klein percentage die lopen te klagen bij Radar en Kassa.

Ik zit nu alweer een paar maanden heel tevreden bij Ziggo, alwaar ik momenteel het "Alles-in-1 Plus" pakket afneem.
Alles werkte vanaf het begin, zonder storingen of problemen, zelfs de wijzigingen die ik via de klantenservice door gaf, werden gelijk in behandeling genomen en waren binnen 24 uur doorgevoerd in hun systeem.
Ik woon in Delft (voorheen Casema), dus kom ik meestal uit bij de klantenservice in Den Haag (grootste callcenter van Ziggo), alwaar ik tot op heden altijd vriendelijk en behulpzaam ben behandeld.
Oke, de wachtijden kunnen inderdaad wat korter, maar daar zijn ze vollop mee bezig om dit op te lossen, waardoor de wachtijden vanaf dan tot het verleden gaan behoren.

Omtrend die snelheidsverhoging van het internet ben ik al helemaal positief, want op 30 november (dus een da
eerder dan 1 december) had ik al de volle snelheid behorende bij het "Alles-in-1 Plus" pakket.
Dus 10 Mbit down, en 1,5 up, en dat is nog steeds zo.
Ook heb ik nooit uitval van het internet en doet mijn telefoonlijn het altijd zonder problemen.

Ook zijn mijn buren tevreden klanten van Ziggo, zonder dat ze problemen hebben met TV/Radio en/of Internet en/of Telefonie.
Daarnaast hoor ik so-wie-so weinig klachten over Ziggo vanuit mijn woonplaats Delft.

Nee, ik ben een hele tevreden klant van Ziggo, en ben dus niet van plan om daarbij weg te gaan.

cees  | 4-1-2009, 01:09
Quote
Pasfoto

Ik woon net als Michel in Delft, en mijn ervaringen met Ziggo van de afgelopen 2 weken (de kerstvakantie) zijn dramatisch: om de haverklap uitvallen van de verbinding, met name overdag. Waardeloos als je internet echt nodig hebt voor iets.

Langdurig gebeld met de helpdesk (na nog veel langdurigeer wachten) en de uitkomst is dat ze een "filtertje"(?) gaan opsturen dat ik in de inkomende kabel moet zetten om de signaalkwaliteit te verbeteren. (ik stond met telefoon in de hand bij het modem waar alle lampjes op de goed manier werken, maar bij ziggo konden ze geen contakt met het modem krijgen...). Ik heb basispakket van internet en TV (niet digitaal), maar geen telefoon (gelukkig, denk ik dan maar).

Zelfde soort probleem was ongeveer 2 maanden geleden het geval. Toen (ook?) een week of twee narigheid, maar daarna -en daarvoor- werkte het weer goed. Ik heb het gevoel dat ze bezig zijn hun computersysteem (servers etc.) aan te passen, en dat dat de narigheid veroorzaakt (destijds ivm samengaan, nu ivm snelheidsverhoging?). Misschien dat het steeds maar in een bepaald gebied is.

Waardeloze is dat ze (ziggo) niet aankondigen dat er storingen te verwachten zijn: maakt dat je toch eerst gaat twijfelen aan je eigen "installatie" (klein bedraad netwerkje) terwijl het toch echt hun fout is. Hoe dan ook, bij mij is maat nu zo`n beetje vol (net als bij aantal buren al eerder).

Michel, reaktie?

Reageer zelf

Naam:
E-mailadres:

Smileys:
Annuleren

Meer nieuws

Adverteren op Bellen.com


Zoeken binnen nieuws

Zoeken in het Bellen.com nieuwsarchief

Zoeken

Ga naar:
Nieuwsarchief Forum