NOS: Tele2 gaat UPC en Ziggo beconcurreren


Televisiekijkers kunnen vanaf dinsdag kiezen bij welke kabelmaatschappij ze een abonnement nemen. Dan krijgen kabelmaatschapijen UPC en Ziggo concurrentie van Tele2. Dit was te zien en te horen in het NOS journaal van zaterdag 24 juli. 



In het item 'Concurrentiestrijd kabel-tv geopend' kwamen ondermeer aan het woord  Cynthia Heijne van de Opta, Remco Meerstra van Tele2 en Ben Woldring van o.a vergelijkingssite Totaalwijzer.

Bekijk de video hier

Weten bij welke provider u het goedkoopste uit bent? Start met Abonnementen vergelijken

Provider ervaringen:

Ben (mobiel) (284) Tele2 (mobiel) (357)
UPC (vastnet) (0) Ziggo (vastnet) (0)

Reacties NOS: Tele2 gaat UPC en Ziggo beconcurreren

(Laatste 4 reacties)
Roland  | 25-7-2010, 21:40
Quote
Pasfoto

Kun je ook kabel afnemen bij Tele 2 en dat je gaat bellen met UPC? Bij UPC kost vaste telefonie circa 10 euro per maand. Dat zou lekker goedkope combinatie zijn. En kun je ook Digitale TV afnemen van UPC terwijl je analoge signaal hebt van Tele 2? Gaat Tele 2 ook digitaal signaal aanbieden? Ik ben erg benieuwd!

Toevoeging van redactie:
Nee, helaas. Op dit moment is alleen het analoog signaal vrijgegeven: voor digitale diensten als telefonie en internettoegang bent u nog steeds op uw kabelmaatschappij aangewezen. Die zullen die digitale diensten niet aanbieden indien u niet ook een analoog abonnement bij hen heeft.

Roland  | 26-7-2010, 18:49
Quote
Pasfoto

Bij Tele 2 analoge TV moet je ook internet hebben, het is dus koppelverkoop achtige taferelen. Als je geen van de producten wilt hebben dan kost kabel tv bij Tele 2 15 euro per maand. Iets goedkoper dan UPC. 5 euro per maand zoals de Telegraaf het noemde kan ook niet omdat dit onder de kost prijs is. Ik meende dat Tele 2 aan UPC een bedrag rond de 10 euro moet betalen voor toegang tot analoge kabel per abonnee!

Anoniem  | 27-7-2010, 14:09
Quote
Pasfoto

Als je een Alles-in 1 van Ziggo afneemt hebt je dus 30 meer zenders als bij tele2.
Ook is het zo dat bij een alles in 1 ook de 16,25 komt te vervallen voor de Radio&TV signaal. en hier blijf je in het mooiste geval bij tele2 nog steeds 5,- voor betalen.
Ook zit je bij Tele2 in alle gevallen vast aan een Jaar contract en bij Ziggo kan je elke maand weg.. Conclusie: Tele2 heeft mooie praatje maar NEVER NOOIT NIET GOEDKOPER

ikke  | 27-7-2010, 16:07
Quote
Pasfoto

Wat kost Kabeltelevisie van Tele2?
KOPPELVERKOOP !!!
Kabeltelevisie van Tele2 is verkrijgbaar vanaf 5 euro per maand samen met een combinatiepakket. Als je alleen Kabeltelevisie bestelt, betaal je 15 euro per maand. Klik hier voor de tarieven.

Reageer zelf

Naam:
E-mailadres (wordt niet getoond):

Smileys:
  Annuleren     Plaatsen  

Meer nieuws

Zoeken binnen nieuws

Zoeken in het Bellen.com nieuwsarchief

  Zoeken