ik heb een vraag ik heb de star nu anderhalf jaar,een redelijke telefoonkan ik via deze telefoon sms jes om zetten naar poolse taal ,hij geeft wel aan als je onder in kijkt je kunt hem op pools zetten ,maar hoe werkt dat ,hij zet hem niet om
Ik heb het toestel nu een maand of 4 in gebruik, ben er erg tevreden over maar heb een probleem. Als ik een sms binnenkrijg geeft de telefoon alleen het nummer door van wie de sms komt, niet de naam en aangezien ik niet van al mijn contacten het nummer uit m`n hoofd ken is dit zeeeeer irritant! Heeft iemand een oplossing??
Nouw, over het algemeen is de star een geweldig ding
Alleen heb ik 1 probleem
ik heb de taal veranderd naar een andere taal (Russisch dacht ik)
Ik wou een sms in elkaar zetten en tot mijn verbazing was het QWERTY tochtoetsenbord.. leeg!
En toen viel de telefoon uit, en nu ik hem weer opstart kan ik geen PIN invoeren? Niks dus!?
Iemand een oplossingg? 


Greetings
Ruben
ik heb een vraag ik s5230 maar ik hep hem geupdate en nu staan er alleen bootfiles op ik kan nog in de download modus komen maar als ik wil downloaden krijgt pc met vista crahdump met 1.0 usb software hel me ?
groeten sven
p.s graag snel ant.
De auteur heeft de tekst gewijzigd op 21-2-2011 17:25:27
Als ik op mijn Star een foto open zouden daar 3 icoontjes bij in beeld moeten verschijnen ( om de foto te bewerken of op te slaan) Ik mis echter één icoon, namelijk het vergrootglas. Iemand enig idee hoe ik die tevoorschijn kan halen?
anne als je dat rare gleuidje hebt moet je bij trilsignaal kijken je moet hem op nul zetten bij jou zal hij waanschijnlijk op 50 % staan was bij mij ook
probleem opgelost
ooooh ik wil deze zo graag maar wel zonder abbonnement
weten jullie waar ik die goedkoop kan kopen???
Hoi,
Ik ben heel tevreden met mijn Star, behalve dat hij elke keer geluidjes geeft bij het intoetsen van de toetsen.
Hoe kan ik dat uit zetten??
Als ik een sms maak, klinkt bij elke toets een irritant geluid en dat dus heel vaak.
Hallo, Ik heb samsung star (met wifi) al een paar maand, en heb nu pas een probleempje gevonden..
sinds het uurverandering heb ik het uur verandert op mijn gsm, de zomeruur uitgezet enzovoort, en vanaf dan als ik een bericht krijg klopt het uur niet meer van de sms.. het is vb. 9:12, staat er op het bericht 10:12. soms is het verschil heel groot, 9:12 en op het bericht staat er 11:20. Ook als ik het bericht gelezen heb, komt die ofwel helemaal onderaan te staan, of gewoon ergens tussen de andere berichten.
Ik heb geen idee hoe het komt, gewoon het uur verandert, het naar wintertijd gezet en dat is alles. Ik heb dit probleempje aan twee vrienden van mij gezegt, die dezelfde gsm hebben en zeggen dat ze hetzelfde voor hebben met hun gsm. Ik heb al op veel sites gekeken wat het probleem kan zijn, maar heb niet echt iets gevonden.. Het is natuurlijk niet zo een erg maar het is toch jammer dat dit gebeurt. Zou dit een fout zijn in de gsm?
hopelijk antwoord. Voor de rest is deze gsm geweldig!
Quote
hoi allemaal ,kan iemand mij misschien even uitleggen hoe ik verjaardagen kan opslaan op de s5230 en kan de sms toon ook ingesteld worden ?
De verjaardagen kun je instellen als je een contact toevoegd aan je lijst, hierin kun je je de verjaardag instellen. Deze kun je dan ook terug zien in een widget (die met die taart).
De sms toon kun je instellen, ga naar menu>instellingen en dan telefoonprofiel> normaal, klik kan op de rode pijltjes en viola je kunt beltonen, smstonen allemaal veranderen!!
Ik hoop dat het je gelukt is en veel plezier met de mobiel. Ik kan sinds afgelopen zaterdag niet zonder meer!
Vriendelijke Groet
ZEER SLECHTE GSM. Vanaf het begin problemen met de camera (deze bleef hangen). Heb de gsm nog geen half jaar in bezit en is al voor de 2de keer in de reparatie. Volgende keer toch maar weer een Nokia.
hoi allemaal ,kan iemand mij misschien even uitleggen hoe ik verjaardagen kan opslaan op de s5230 en kan de sms toon ook ingesteld worden ?
Ik heb de Star sinds woensdag.Nu heb ik ook al iets opgemerkt:Ten eerste is het blijkbaar een terugkerend probleem dat de gsm niet aangesloten of teruggevonden wordt door PC Studio. Gelukkig voor mij lukt dat wel bij mij

Ten tweede krijg ik een melding dat mijn smsgeheugen vol is wanneer er in totaal maar 201 smse op mijn gsm zijn opgeslagen. Er is toch duidelijk plaats voor 500. Wat is het probleem en kan ik daar iets aan doen?Voor de rest een erg handig dingetje, heel gemakkelijk in gebruik. Maar ik merk dat als ik iets te snel een sms typ dat hij eventjes blijft hangen en de laatste toets blijft blauw. Maar dit heb ik nog maar enkele kere voor gehad.
Foto contacten worden vanzelf aangemaakt op het moment dat je iemand heb gebeld of sms. Staat in kleine lettertjes bij foto contacten op je mobiel.
Hoi allemaal
hoe krijg ik foto,s in fotocontacten
het staat niet in de gebruiksaanwijzingen of op het net
Tuan
Het is echt een super mobile. ik heb de mobiel van KPN website gekocht. Maar het is niet simlock vrij. ik wil mijn eigen mobile nummer gebruiken. Weet misschien iemand Samsung S5230 simlock vrij is. Mail me.AUB.
hooi!
ik heb als provider hi maar het toestel is van kpn. weet iemand of ik mijn kaartje van hi nu gewoon in de samsung star kan doen of moet hij daarvoor simlock vrij zijn?
groetjes ilse
Ik heb de samsung star nog niet maar krijg hem binnen paar dagen
alleen ik vraag me iets af
het is een gloednieuwe telefoon die net uit is
maar waarom dan zo weinig megapixel?
kan die wel mooie foto`s maken?
super ding maar de vedio kan niet zich afspellen
hoe kan de vedio onderstuenen?
Hoi Mike,
hierbij reageer ik even op jouw bericht, en geef ik antwoord op je vraag.
Je kunt de taal in het "Nederlands" zetten door in het hoofdmenu te klikken op "instellingen" (zie rechts onderaan), vervolgens klik je op "telefoon" (onder tijd en datum), en als laatste op "taal".
Maar als je er een "Nederlandse simkaart in doet" dan selecteert de telefoon in bijna alle gevallen automatisch op de Nederlandse taal, dus waarom hij dat niet in jouw geval doet weet ik dan ook niet.
Ook jij heel veel plezier met de S5230 (Star) van Samsung!!!
Zoals je kon zien heb ik al eerder een reactie gegeven op deze telefoon.
Groet,
Michel.
Ik kreeg net de samsung s5230. Ik vind hem super!!! Mooi, tof, leuk,...
Ik ben echter nog geen "krak" in het gsm-en... Kan iemand mij zeggen of ik het menu ook in het nederlands kan zetten...
Hoe???
Alvast bedankt.
Schitterend ding, maar.....helaas krijg ik met geen mogelijk de USB aangesproken
(en na wat googelen blijkt: velen met mij). Jammer.
Ik heb de Samsung S5230 (ook wel Star genoemd) nu een week in handen, en ik moet zeggen het is echt een fantastisch toestel, waarop ik eigenlijk maar bar weinig negatieve punten op kan toeschrijven.
Het toestel heeft een kristal helder display met mooie diepe kleuren, en het menu werkt snel en prima.
Daarnaast heeft de Samsung S5230 een lange standby tijd, waardoor je hem dus niet vaak hoeft op te laden, tenzij je natuurlijk veel belt en smst.
Het full touchscreen scherm werkt prima en vlekkenloos, en wordt ook nog eens ondersteund door een speciale trilfunctie zodra je tikt op het scherm, ook de handschriftherkening is daarop een mooie aanvulling.
Voor iemand die graag op het mobiele internet wilt, en dit ook vaak gebruikt, is dit toestel wat minder geschikt, aangezien het geen gebruik maakt van het snelle UMTS/HSDPA netwerk, maar alleen van het wat tragere GPRS, wat op zich ook goed te doen is.
Conclusie: het is een zeer mooi toestel en ook echt een aanrader!!!!
Ook voor de prijs hoef je het zeker niet te laten, je koopt hem bij enkele winkels al voor EURO 179,= simlock vrij, terwijl hij absoluut niet onder doet van een toestel van rond de EURO 350,=.
Heb `m nu drie dagen en ben helemaal happy.

Helder geluid, prima batterijduur, eigenlijk zijn alle belangrijke funties goed, Touch interface werkt heerlijk. SMSjes kan je met handschriftherkenning maken, das supercool.
Wel wat kleine onhebbelijkheden

: bijv bluetooth wordt uitgezet bij USB contact en moet met de hand weer worden aangezet. Onduidelijke en erg beknopte handleiding, suffe standaard spelletjes.
moet je een internet abonoment hebben om hiermee op internet te kunnen?
groetjes sebastiaan