6 maanden geleden na de algemene voorwaarden ontcijferd te hebben een abo voor vrouwtje lief gekocht. Nog erbij gemeldt: "niet gebruiken voor het is geactiveerd". Toch wel gedaan natuurlijk en hiervoor een paar centjes extra betaald. Eigen schuld
Verder tot nu toe alle (extra) kosten op de seconde en cent nauwkeurig gespecificeerd in de digi-facturen. En het klopt precies met de alg. voorwaarden, alsof het met een computer is geprogrammeerd/berekend......., kan ook niet anders. Lijkt mij effecient, goedkoop en voorkomt menselijke fouten.
heb 1x info opgevraagt via e-mail i.v.m. overweging voor een 2de abbo (voor mezelf). Kreeg binnen een paar dagen antwoordt.
kheb wel meeleven voor diegenen die tegen de muur en kosten van de klantenservice oplopen.
Tot dat de regering ingrijpt en transparantie afdwingt, stel ik voor om echt de tijd te nemen om de algm. voorwaarden door te nemen en goed alle tarieven te vergelijken, zodat u zich niet overdondert voelt.
Door transparantie i.c.m. de huidige (computergestuurde) accuratesse wordt er stukken minder beroep gedaan op de kostbare, grote en uitbestede klantenservice en kunnen de nog resterende gespecialeseerde servicemensen gerichter en klantvriendelijker service verlenen.
Maar ja, we leven nou eenmaal niet in een pragmatische of progressieve samenleving.
Jeetje mina zeg.. Ik val hier bijna van mijn stoel van het lachen!
Ik zit al jaren bij Telfort zonder problemen. Heb alles al gehad: prepaid, sim-only verlengingen en met toestel.
En nu lees ik hier allemaal voorbeelden van mensen die hun rekening niet snappen, het niet eens zijn met de in rekening gebrachte tarieven etc. Zorg gewoon dat je op de hoogte bent van de tarieven en voorwaarden als je een abonnement afsluit!
Afgezien van de terechte klachten zie ik hier een aantal azijnpissers voorbijkomen die blijkbaar alleen maar af zijn gegaan op de goedkoopste aanbieding die ze konden vinden. Even verder kijken dan je neus lang is is blijkbaar teveel gevraagd..
En dan hier gaan lopen janken dat Telfort de boel oplicht.. Hoe sneu, hahahaha! :D:D:D
Jeetje mina zeg.. Ik val hier bijna van mijn stoel van het lachen!
Ik zit al jaren bij Telfort zonder problemen. Heb alles al gehad: prepaid, sim-only verlengingen en met toestel.
En nu lees ik hier allemaal voorbeelden van mensen die hun rekening niet snappen, het niet eens zijn met de in rekening gebrachte tarieven etc. Zorg gewoon dat je op de hoogte bent van de tarieven en voorwaarden als je een abonnement afsluit!
Afgezien van de terechte klachten zie ik hier een aantal azijnpissers voorbijkomen die blijkbaar alleen maar af zijn gegaan op de goedkoopste aanbieding die ze konden vinden. Even verder kijken dan je neus lang is is blijkbaar teveel gevraagd..
En dan hier gaan lopen janken dat Telfort de boel oplicht.. Hoe sneu, hahahaha! :D:D:D
Ik zie veel reacties staan dat mensen niet weten hoe ze de gebelde minuten kunnen bijhouden en dat ze die niet op internet kunnen vinden! Nou je tel heeft de functie aantal gebelde uren en hoeveel smsjes je verzend! zo kun je het dus toch nog makkelijk voor jezelf bijhouden gewoon iedere maand wanneer de nieuwe minuten ingaan tellers weer op 0 zetten en je ziet precies wat je in een maand belt
Vind de sim-only aanbieding van Telfort wel wat

. Mijn ervaringen met Prepaid van Telfort zijn slecht, O.A. om aan dat tientje van Telfort te komen moet er een internet puzle opgelost worden. E-mail vragen worden niet beantwoord en controle op het afschrijven van je tegoeden is niet mogelijk. Gecontroleerd met een stopwatch en gemerkt dat je belazerd wordt

. Na nu jullie kommentaren gelezen te hebben kan Telfort helemaal de Pot op.!!!
Luitjes bedankt.
Heb sinds april 2007 een Telfort Unlimited abonnement en was daar blij mee, want ik bel primair vast nummers en mijn directe familie voorzien van een Prepaid van Telfort. Nu adverteert men met onbeperkt bellen naar vaste nummer en naar mobiele Telfort nummers. Helaas maakte Telfort een foutje in juni van dit jaar en merkte Telfort mobiele nummers aan als NIET Telfort mobiele nummers. gevolg een bij dubbel zo hoge rekeninga als normaal, Bijna EUR 15,- hoger. Nou hoor ik iedereen denken, ach EUR 15,=... maar daar gaat het niet om. Telfort maakt nu een fout van 1 nummer dat men verkeerd berekend, maar als het er 10 waren geweest, was mijn rekening wel bijna EUR 500,= teveel geweest. Maar enfin, je kunt ze niet meer vertrouwen!
En dan begint de ellende natuurlijk, want je moet gaan bellen met de klantenservice en dan ben je zo een veelvoud van de EUR 15,- kwijt. Ik heb zeker 100 minuten gebeld en daarvan 90 in de wacht gestaan. Het enige wat men zegt is: "we geven het door". Als je dan vraagt of ze je een mailtje of belletje geven als het opgelost is, zeggen ze: "U ziet het wel op de volgende factuur en zo niet, moet u maar weer "even" terug bellen". En als je dan zegt dat als het niet snel opgelost wordt je eigenlijk wel moet opzeggen, omdat je er niet meer op kunt vertrouwen. En dan zeggen ze: "...dan doet u dat toch, moet ik het nu voor u doen?" Wat een bedrijf. Maar het laat zich raden: de factuur van juli, augustus, september, oktober en november geven geen correctie. Inmiddels ben ik maar gaan mailen en dan zeggen ze ook op de volgende factuur is het gecorrigeerd.
In de tussentijd heb ik nog een keer gebeld en het abonnement maar opgezegd en zowaar krijg je dan een compensatie voor de wachttijd van de kosten voor de helpdesk, EUR 10. Eindelijk wordt je dan goed geholpen, maar wel geconfroronteerd met de 3 maanden opzegtermijn.
Kijk fouten maken doet iedereen, maar de kwaliteit kun je dan afmeten hoe snel zoiets gecoorigeerd wordt en dat is abominabel slecht.
En stel nu eens dat ze EUR 500 teveel in rekening hadden gebracht... dan ben je er goed ziek van. Een IJslandse bank is dan niets bij...
Peter
Jemig, ik ben dus niet de enige die ellende heeft meegemaakt met Telfort!!!
Wat Telfort bij mij gepresteerd heeft: in februari 2007 heb ik een zeer onduidelijke rekening van Telfort ontvangen. Wanneer ik de specificatie bekijk worden abbonnementskosten van december 2003 in rekening gebracht, vervolgens wordt een deels gecorrigeerd en uiteindelijk komt de rekening op een bedrag van € 199,63. Tijdens telefonisch contact met de klantenservice van Telfort werd mij verteld dat deze rare rekening een gevolg is van een computerstoring en dat ze een nieuwe rekening zouden opmaken en het door mij teveel betaalde bedrag terug zouden storten. Helaas heb ik hier vele malen achteraan moeten bellen en bleef het hier niet bij. Ik heb nu inmiddels vijfmaal een foutieve rekening van Telfort ontvangen, en varierend van een half jaar tot twee jaar moeten wachten tot Telfort in staat is geweest om het geld waar ik recht op heb aan mij terug te storten! En daar komt die dure rekening met de klantenservice a 20 cent per minuut nog eens bij! (gemiddeld gesprek om mijn klacht duidelijk te maken duurt 20 min - 45 min!!!!).Ik heb geen ervaringen met andere providers, maar heel veel slechter dan dit, kan volgens mij niet!!!
Ben net overgestapt naar jullie.
Ik kreeg factuur binnen, ik snapte er geen reet van. Was mijns inziens veels te hoog.
Ik heb nu Simonly voor 10.95 incl 90 smsjes en kreeg een rekening van 25 euro ik dacht dat kan niet kloppen. Ik zo die Telfort klanten "service" (nummer is onvindbaar op de site) bellen, krijg je te horen `de wachtijd bedraagt meer dan 5 minuten`, ik denk OK dat zijn er misschien 7 of 8. Maar nee hoor 45 minuten later nog steeds in de wacht. Ik zo wel verdorie. En je denkt dan van ja, maar als ik nu ophang is die tijd dat ik tot dan toe aan de lijn heb gehangen voor niks geweest. Maar goed na 45 minuten hoorn erop gegooid. En ben ik het zelf maar uitgaan zoeken, heel gedoe want op de factuur houden ze van t uitsplitsen van alle bedragjes, ze onlogisch samenvoegen en pas later de BTW erbij te rekenen. Met andere woorden: je snapt er geen reet van, want je kent alleen de tarieven incl btw.
Ik alles nagerekend: blijkt het wel te kloppen.
Ik had namelijk voor 15 minuten naar een service nummer gebeld (klantenservice van telfort toevallig) en dat kwam uit op 10 euro ongeveer. Ik dacht dat kan nooit, maar kan dus wel want je betaalt naast de service kosten van hun 0900 nummer (à 30 ct per minuut) nog mooi mobiel BUITEN je bundel, dit komt er dus overheen. (a 25 ct per minuut). Om 1 of andere reden kan dat niet in je bundel waar ik 300 ONGEBRUIKTE minuten had van die maand. Want telfort kon mijn nummer niet overzetten van mn vorige provider. Hi zei dat het aan Telfort lag en Telfort zei dat t aan Hi lag. Maar daar had ik dus niet aan aan die 300 minuten.
anyway om t nog leuker te maken bedacht ik even wat telfort aan mij verdiend had met hun onlogische cryptische factuur: 45 minuten keer 30 + 25 cent. Juist 25 euro. Precies het bedrag waar ik om belde, van de vage factuur.
Je zou bijna denken dat er heimelijk afspraken tussen telefoonmaatschappijen en andere bedrijven bestaan om hun callcenters onderbemand te houden zodat er flink ingecasht kan worden op buiten-hun-bundel-bellende klanten.
waarom moet je met prepaid altijd zo veel betalen ik vind 35 cent per minuut wel erg veel geld.Er zijn providers waar het wel goedkoper kan ,dus waarom jullie niet.Ik heb thuis een vaste telefoon,dus gebruik de mobiel alleen in de vakanties,dus ook dat kan leuk oplopen,Ik baal daar echt van en snap best dat je daardoor veel klanten kan kwijtraken.!!!!
VERLAAG DE TARIEVEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Deze klopt niet qua info:
http://www.bellen.com/nieuws/meer-minuten-voor-je-geld-bij-telfort.aspx
je hoeft geen wiskundeleraar te zijn en maar even te kijken op telfort en je weet het:
- Je betaalt niet zoals men zegt per seconde, maar per minuut!
- Naar mate je MEER minuten abonnement neemt, dan is dat d u u r d e r per minuut bellen!!! (Bijv. 200 vs 400)
Correctie vorige mededeling.
Ik heb nog even de tarieven op www.telfort.nl nagekeken en zie daar dat de 10 cent helemaal niet verhoogd is naar 15 cent. Sorry dat ik klakkeloos heb gereageerd op het lijstje van Ben. Misschien kan Ben het evalueren en het lijstje weer aanpassen naar 10 cent (Telfort Piek/Dal Vast - daltarief). Mijn dank. Hennie
Enige tijd geleden is voor -Telfort prepaid piek en dal- het daltarief voor het bellen naar vaste nummers DISCREET verhoogd van 10 naar 15 cent per minuut. Het tarief van 10 cent was het enige wat interessant was aan deze Telfort tariefvorm. Uiteraard ga ik geen 45 cent per minuut overdag betalen en raad derhalve iedereen aan die deze tariefvorm heeft zijn beltegoed op te maken en over te stappen naar iets anders met een meer reële tariefvorm. Er zijn andere prepaid aanbieders waarbij men altijd ongeveer 15 cent betaalt wanneer men ook belt naar vast of mobiel.
Als ik het hier zo allemaal lees, zie ik toch maar af van mijn simonly abbo bij Telfort. Stond eigenlijk op het punt deze aan te schaffen, totdat ik de ervaringen van Telfort klanten las !
Dan maar 1 a 2 euri duurder..
@Rien:
Hulp zoeken? Kwestie van goed lezen. De link naar Bellen.com via Simpel.nl geeft namelijk exact dezelfde resultaten als de rechtstreekse tariefvergelijking op Bellen.com. Het verschil zit em in een- of tweejarige abonnementen!
Als ik via de vergelijkingslijstjes van bellen.com naar sim-only ga is Telfort het goedkoopst.
Als ik echter via www.simpel.nl doorlink naar bellen.com wordt in 1 keer het lijstje met 2 posities opgeschoven en komt Simpel als nr. 1 en 2 uit de bus en neemt Telfort de derde positie in.
Heeft bellen.com misschien een afspraak (tegen betaling ? met Telfort ?) gemaakt om Simpel niet rechtstreeks in zijn lijstjes te tonen ? Of moet ik zelf hulp zoeken omdat ik spijkers op laag water zoek ?
ik heb 2 weken geleden telfort simonly aangeschaft.
waar nog steeds duidelijk voor op het pakketje staat gratis bellen naar voicemail en ik het boekje zelfs nog het oude nummer staat van gratis bellen naar helpdesk.
nu dat een van mijn redenen was om telfort aan te schaffen.
ben ik dus op een manier misleid tot koop van dit product..
kan namelijk in de winkel niet zien dat er eventueel op de website staat dat dat niet meer zo is.
een duidelijk taak van telfort+winkel om mijn daar te over infomeren en zeker de tekst te veranderen.
nu zal dit mischien een uitkomst zijn om eventueel van telfort af te komen?
ik ben namelijk misleid door mooie praatjes wat niet waar blijkt te zijn.
helpdesk ook een zwaar drama.
vroeg namelijk ook dat het geval was dat je niet vroegtijdig je belbundel kon bekijken hoeveel je nog overhebt je belgedrag.
ook daar is niks van verteld en zeiden dat je het kon zien op internet.
ja als je de rekening krijgt ja.
dus ik zeg die man,oh dan zullen er wel veel mensen zijn die over hun bundel heen gaan nu dat je dat niet kan controleren.
zegt die kerel doodleuk nog net niet zonder te lachen ja dat klopt.

ik wacht eerst maar even af hoe het gaat verlopen met telfort wil niet van tevoren al klagen en ergste verwachten.
maar heb verhalen gelezen en wordt je niet echt vrolijk van.
maar goed wacht eerst mischien vind telfort wel fijn heb nog geen idee te weinig nog voor gezien om er een beslissing over te kunnen maken.
dus mischien tot over een tijdje op deze website maar mischien dan met een heel ander verhaal
:/

ik heb een hekel aan telfort omdat ik woon in het buitengebied en heb echt nooit bereik word er echt helemaal gek van in een dorp bij mij in de buurt heb ik ook geen bereik

IK RAAD TELFORT HELEMAAL AAF!!
Ook ik wordt gek van Telfort. Was in het buitenland en had kort daarvoor een Vodafone abonnement. Kom terug in Nederland en check mijn rekening online. Tot mijn stomme verbazing 24 euro aan ontvangen voicemail waar ik overigens helemaal niets van gemerkt heb in mijn vakantieland (Montenegro). Tevens bleek dat sommige sms-berichten gewoon drie tot vier keer belast werden. De medewerkster van Telfort was buitengewoon onvriendelijk en bitste kortaf dat ik de algemene voorwaarden maar had moeten lezen. Volgens mij kan je dat ook op een vriendelijke manier duidelijk maken aan de klant. Met betrekking tot de sms-en zou ik volgens de medewerkster wel lange berichten verzonden hebben, alsof ik dat zelf niet kan bedenken. Als dat het geval was dan had ik niet gereageerd. Kortom ik wacht de afhandeling van mijn klacht af en als dit niet naar tevredenheid gebeurd dan gaat er een klacht naar de Opta en is het exit voor Telfort. Dit betekent dan ook direct dat alles wat ik via moederbedrijf KPN heb dus ook Internet opgezegd gaat worden. Hoop dat het management van Telfort zich realiseert dat het inzetten van klant onvriendelijke amoebes ten koste gaat van de clientele.
He dit lucht op.
Telfort is een ramp, ik raad iedereen aan weg te gaan bij Telfort, al weet ik natuurlijk niet wat beter is, gebeten worden door de hond of de kat.Ik heb een zakelijk abonnement van Telfort en ben de afgelopen maand twee keer afgesloten geweest, een keer omdat een verlenging niet in de computer was gezet en een keer omdat er een abonnementstop uit 2006 niet uit de computer was gehaald.Ik ben meer dan 48 uur uit de lucht geweest en dat met een zakelijk abonnement.Nadat ik weer aangesloten was heb ik twee weken zonder voicemail gezeten.Dit alles is al erg en wat ik nog erger vind is dat je bij Telfort tegen een muur van onwil oploopt. Het personeel dat er zit weet van toeten nog blazen, wat een domme mensen nemen ze daar aan, ik denk dat ze er op geselecteerd worden.Ik ben inmiddels een stuk armer geworden van al het bellen met Telfort.En denk maar niet dat er enige vorm van excuus vanaf kan, je mag blij zijn dat je hun klant mag zijn, niet dus, ik heb inmiddels al mijn abonnementen opgezegd, aangetekend, anders zeggen ze ook nog glashard dat ze je brief niet hebben ontvangen, wie volgt.
Oplichters zijn het!
Een tijdje geleden kon ik via KPN een telefoon krijgen, waarvoor je dan voor €75,00 aan beltegoed van Telfort moest kopen.
Het beltegoed zou onbeperkt houdbaar zijn en volgens mij is onbeperkt voor altijd.
Na enige tijd kwam Telfort met de mededeling dat het beltegoed niet meer onbeperkt houdbaar was, omdat de voorwaarden gewijzigd waren.
Bij de geschillencommissie laten voorkomen, maar die stelden Telfort in het gelijk.
Een bedrijf mag zijn voorwaarden wijzigen. Zo is Telfort ! ! ! ! !
Voor mij : NOOIT en NOOIT meer Telfort ! ! !
Ik heb, voor ik deze website zag, al vrienden en kennissen gevraagd naar hun ervaringen met Telfort. Conclusie daaruit is dat je nergens je minuten bij kunt houden en het gevolg daarvan is, is dat zij ongemerkt te hoge rekeningen kunnen sturen en dat ook doen. Duidelijk dat ik niet overstap naar Telfort...
Ik bel al jaren met Telfort prepaid piek en dal. Ineens kan ik niet meer telefonisch opwaarderen. Reden: er kunnen geen 2 telefoons vanaf één rekeningrummer opgewaardeerd worden, terwijl dat altijd wel kon. Of ben ik zo gek en heb ik altijd gratis gebeld?
Na nog enkele problemen met een ondeskundige helpdesk wil ik ten einde raad mijn toestel simlock vrij laten maken. Dan blijft het antwoord ineens langer uit dan de standaardtijd die ze normaal nodig hebben. Via de telefonische helpdesk krijg ik een verkeerde code. Blijkbaar willen ze klanten wel vast houden, maar ik wil niet. Ze laten me nog niet gaan.
telfort is een ramp!, na braaf mijn sim-only abonnemnet opgezegd te hebben, bleek dat telfort simpelweg eigenhandig, dus zonder mijnj oestemming, de abonnemnet had verlengd. Ik heb na vele pogingen, omdat ik hierdoor niet een ander abonnement met nummerbehoud elders kon aangaan, een brief geschreven en gedreigd met inschakeling van mijn rechtsbijstandverzekeraar.
Hierop kreeg ik een telefoontje aarin ij erd meegedeeld dat het abonnement, nu een maand later, stopgezet zal worden en ik maar opnieuw een aanvraag moet doen bij een nieuwe provider opdat ik met nummer behoud verder kan. wat mij uitermate inrriteerde was de telfort vervolgens aangaf dat zij erg coulant zijn jegens mij doordat nu de abonnement wel wordt opgezegd en er geen kosten bijkomen voor nummerbehoud. Ik zal nooit meer met telfort in zee gaan, dat is duidelijk.
Hallo beste mensen,
bij deze wil ik jullie afraden omvia telfort vanuit het buitenland te bellen of te internetten.
Door omstandigheden had ik mij vorig jaar een UMTS stick aangeschaft bij telfort.
Hiervoor betaal ik, voor onbeperkt gebruik, 29,95 euro per maand.In het begin heb ik hem wel wat gebruikt omdat ik anders niet kon internetten.
Dit jaar ging ik op vakantie en had de UMTS stick meegenomen zodat ik mijn financieen via internetbankieren kon volgen.
IK heb 2 maal gebruikt gemaakt hiervan en toen was de UMTS stick geblokkeerd.
Ik was in Servie (jugoslavie).
Toen ik thuis kwam van vakantie schrok ik me dood want er was ongevraagd een bedrag van 1004,60 euro van mijn rekening afgeschreven.
Volgens de klantenservice was dit omdat ik 60 mb verbruikt had in het buitenland met de UMTS stick.
4 weken later werd er weer ongevraagd een rekening afgeschreven van mijn bank maar nu met 1134,09 euro.
Bij na vraag bleek dit weer van internetten in het buitenland met de UMTS stick.
Daar ik maar 2 keer op internet was geweest kon ik dat niet geloven.
Weer gebeld met de klantenservice en een klacht ingediend.
Deze werd van de tafel geveegd zonder tekst en uitleg.
Na veel bellen werd mij gezegd dat ik moet betalen en bedrag van 2138,69 euro.
Hierop heb ik gevraagd om gespecificeerde rekeningen zodat ik kan zien wat er gebeurd is.
Dit kon ik via internet bekijken zeiden ze me. Hen proberen duidelijk te maken dat dat niet ging omdat mijn sim van de umts geblokkeerd is gaven zij toe mij een rekening te sturen.
2 dagen later kreeg ik een brief waar in staat dat ik de rekening via internet kan opvragen.
Probeer ik me aan te melden krijg ik telken het antwoord deze sim is geblokkeerd.
Kan mij iemand helpen want ik ziet in zak en as.
Waar is telfort mee bezig waarom kunnen zij niet normaal met de klanten communiceren want op email kreeg ik ook geen antwoord.
waar kan ik terecht om teks en uitleg te vinden.
mijn email is xx (adres bij redactie bekend)