Dit is echt een heel dom ding
het probleem van de slechte ontvangst wordt volgens mij veroorzaakt door het beperkte zend vermogen. Dit wordt steeds verder teruggenomen om de straling zo laag mogelijk te houden. Bij mij blijft de verbinding maar kunnen ze mij niet meer horen dus mijn zender kan de mast niet meer bereiken. met mijn nokia 6310i heb ik zelden zoiets meegemaakt. Ook als je de sim kaart overzet. jammer want zo heb je een leuk toestel maar kan je er niet goed meer mee bellen. Ben nu opzoek naar een extra antenne
Twee weken geleden van mijn werkgever deze gekregen.
Echter hij is wel heel erg groot. Na 1/2 dag is de batterij al leeg en gemiddeld 4 per dag wordt mijn telefoongesprek verbroken.
Ik weet niet of dit komt door slechte UMTS of door deze telefoon.
Het probleem is uiteindelijk `verholpen`.
De dekking van KPN kunnen ze binnenshuis niet garanderen.
Het probleem is opgelosd door mij een apart gsm toestel te geven voor voice...
De Z1010 had ook problemen als er een internet-verbinding had en er een telefoongesprek binnenkwam. Dan liep het gesprek vaak `vast`.
Het probleem is uiteindelijk `verholpen`.
De dekking van KPN kunnen ze binnenshuis niet garanderen.
Het probleem is opgelosd door mij een apart gsm toestel te geven voor voice...
De Z1010 had ook problemen als er een internet-verbinding had en er een telefoongesprek binnenkwam. Dan liep het gesprek vaak `vast`.
Antwoord op beoordeling van 10-12-04.
Ik heb ook dit toestel maar die valt niet weg. Mijn inziens ligt het aan de PROVIDER.
Ik heb een abonnement bij VODAFONE, met UMTS pakket. Reeds problemen gehad bij KPN met een SONY ERICSSON toestel.
Groetjes.
ps
Bij het 2e toestel bleek het niet mogelijk om te synchroniseren met de pc...
op naar nr 3?
Het is een mooi toestel.
Er is alleen een heel groot nadeel.
De ontvangst kwaliteit van gsm vind ik zeer slecht. Ik gebruik het kpn-netwerk al zo`n 10 jaar en heb alleen de eerste jaren wel eens gehad dat een verbinding wegviel. Met dit toestel is me dat regelmatig op verschillende plaatsen overkomen. Hiervoor had ik een Nokia 3310.Mijn Z1010 is net vervangen voor een ander en die heeft hetzelfde probleem. Volgende week krijg ik weer een nieuwe... Misschien is die wel goed?
super makkelijke telefoon om mee te werken
Op de website van KPN staat dat dit een triband toestel is. Op de website van Sony Ericsson staat dualband �n geschikt voor UMTS. Hier staat dualband en niks over UMTS. Wie heeft gelijk?