fantastisch toestel, heb hem al een half jaar en nog steeds doet alles het perfect. samsung ben ik zoiezo heel erg tevreden mee, ze gaan lang mee en de kwaliteit blijft goed.
mooi dingetje alleen hoe duur is hij nou op deze site als ik die bovenste neem?
bedankt!
leuk ding goeie kwaliteit, een beetje vergelijkbaar met de samsung S410I
Ik vind dit echt een supergave mobiel. De vormgeving is perfect. En wat wil je nog meer, hij doet wat als je met je armen zwaait! Ik vind hem helemaal geweldig!
Deze Telefoon is op www.tele2mobiel.nl te verkrijgen voor 10 per maand!
cker vet ding

mooie foto`s met camera
Gave gsm, Beter dan die rotnokia`s enzo. Echt gaaf!
Heel leuk uitgewerkt met de bewegingsherkenning. Ik vind persoonlijk samsung fijner dan nokia. Ook dat het een clamshell is vind ik fijn. Zo beschadigd je scherm niet snel. Maakt goede foto`s en voldoende geheugen (ik had er een film van 1.5 uur opgezet (into the blue) dan is de kwaliteit goed voor de gsm, uiteraard gecomprimeerd).
Dit is mijn 2e samsung gsm (hiervoor e700) en ik ben helemaal tevreden!
Haalt het natuurlijk niet bij welke Nokia dan ook, maar toch een heel aardig toestel. Lijkt wel veel op de E720/E730 trouwens. Vooral de bewegingsherkenning en het ronde schermpje zijn erg leuk, jammer dat er geen uitneembare geheugenkaart in zit.