LG KP100

Bekijk alle gegevens van de LG KP100, zoals kenmerken, prijzen en reviews
  • 240 min. gesprekstijd / 420 uur standby
  • 65 gram
  • Niet aanwezig
  • Dual-band (900/1800 MHz)
  • 1e kwartaal 2008
Waardering:
90
2 reviews
Meer kenmerken

LG KP100

De LG KP100 is een erg simpel telefoontje, dat ook ontworpen is om zo goedkoop mogelijk te zijn. Let er op dat dit toestel niet in Noord- en Zuid-Amerika te gebruiken is.

Afmetingen (h x b x d) 101mm x 46mm x 13mm
Gewicht 65 gram
Maximale standbytijd 420 uur
Maximale gesprekstijd 240 minuten
Afmetingen display (h x b) 128 x 128 pixels
Aantal kleuren display 65.536 kleuren
Meer kenmerken en eigenschappen van de LG KP100

Ervaringen LG KP100

Beoordeel de LG KP100 of lees de meningen en reviews van anderen
 

Reacties LG KP100

(Laatste 2 reacties)
Patrick  | 1-2-2009, 19:07
Vormgeving
100
Gebruiksgemak
80
Geluidskwaliteit
100
Duurzaamheid
80
Mogelijkheden
80

Inderdaad fijn toestelletje, abslouut een aanrader. Ik kocht deze bij Mediamarkt voor € 22. Ik had mijn Samsung c450 op moeten sturen naar Samsung, omdat deze ondeugdelijk was en kreeg er een Samsung M150 voor in de plaats. Maar omdat ik pas overgestapt was van prepaid naar abonnement en omdat Telfort weigerde me een simlockvrij apparaat te leveren (na vele jaren bellen met Telfort), heb ik deze LG maar gekocht. Het geluid is zeker beter dan de Samsung, zelfs het geluid van de ringtones is beter. Op de Samsung zit standaard 1 slechte schelle ringtone...Ik heb wel even gesukkeld om het geluid van de toetsaanslagen weg te krijgen, je moet gewoon volume op minimaal zetten bij toetstaanslag nadat je de toon 1,2,3 of 4 hebt gekozen. Ik was op zoek naar: geen toon, maar dat gaat dus niet. Hij heeft geen camera en geen bluetooth, maar ik kan nu weer bellen, ben weer bereikbaar en kan weer internetbankieren en daar heb je zo`n ding tenslotte voor.

Erik  | 5-1-2009, 22:40
Vormgeving
100
Gebruiksgemak
80
Geluidskwaliteit
80
Duurzaamheid
80
Mogelijkheden
100

Waar voor je geld!

Het is een goedkoop toestelletje, ik kocht ´m voor 25 euro bij de Mediamarkt. Tja, en wat kun je dan verwachten?
Alle basisfuncties zitten er gewoon op. Het ziet er leuk uit, en het is lekker licht. Wat wil je nog meer?

Andere pluspunten:
+ accu gaat lang mee
+ kan automatisch op toetsvergrendeling worden gezet (handige functionaliteit als je een telefoon bijna altijd in je broekzak hebt)

Is er dan niets te wensen? Jawel...
- beltonen e.d. was even zoeken (zit onder profiel, ´t is maar net wat je gewend bent)
- adresboek kan alleen namen en telefoonnummers bevatten, geen adressen
- blauwe verlichting toetsenbord vind ik minder mooi (kwestie van smaak...)
- ´snelkoppelingen´ onder favorieten had mogen verwijzen naar een laag dieper in de menustructuur

Al met al een bijzonder fijn toestel


Meer ervaringen met de LG KP100