Ik zit al een maand zonder TV. Digitale tuner was na 8 weken stuk en ik krijg al 4 wkn geen nieuwe, bij de helpdesk van KPN liegen ze elke keer wat anders, en toen ik zei tegen de medewerker dat ik zijn begrip niet nodig heb maar een tuner, werd er gewoon opgehangen!! Helpdesk kost ook nog 45 ct per minuut!
Ga alles opzeggen van KPN, ongelofelijk slechte service!
Ik ben nu een half jaar bij slimbellen en geef mijn ervaringen. De prijs is laag voor bellen+internet; ik betaal zo`n 22 euro pm. Momenteel ben ik tevreden, zij het dat de factuur niet duidelijk is over het aantal gesprekken. Lastig is,dat ze niet bereikbaar zijn. In `t begin heb ik wel in de rats gezeten, toen ik nog aan belbasis (KPN) betaalde en er tegelijk door Slim 35 euro werd afgeschreven, maar dat kwam allemaal wel weer goed. Ook heeft `t weken geduurd, voor ik via Slim kon bellen; nu beschouw ik `t als aanloopproblemen. De snelheid bedraagt 40 KB/s; dat is ongeveer 400 Kb/s, dus 4x zo snel als opgegeven.
Meestal goedkoper dan Home, waar je naast 9,95 euro voor tel+internet nog de tv-kabel van 15,50 euro nodig hebt.
Harrie,
- Heb je de WPA key gekregen of zelf ingesteld (experiabox).
- Heb je de SSID transmitting aangezet (experiabox).
- Als je op je PC zoekt naar een draadloos netwerk, vind je dan de experia box SSID.
- Kun je inloggen op de box (met de WPA key).
hallo heb al 3maand slim 500 ben zeer tevreden en wil niet meer terug naar abel telecom wat regelrechte oplichters zijn meer woorden als daden heb geen goed woord over van abel
wie weet wat de oplossing is voor mijn probleemom met draadloos internetten met slim 500? mijn computer ziet hetnetwerk wel maar ik kan niet draadloos internetten
Op 5 maart kreeg ik het pakket met Thomson Speedtouch modem maar kon helaas niet bellen en registreren. Geen probleem want er werd ook niets in rekening gebracht. Vandaag, een kleine maand later werd ik gebeld door een monteur die enkele tests uitvoerde. Hierna kon ik bellen en internetten. Geduld is een schone zaak. Bedenk dat wanneer je hulp vraagt via het gratis (echt waar) telefoonnummer 0800-0505 zij jou een monteur sturen en dat je enkele dagen erna een bevestiging krijgt waar instaat dat deze Slim voor je zal installeren en 99 euro in rekening brengt. Dat heb ik nog net op tijd kunnen annuleren. Van afstand was het probleem dus simpel door KPN op te lossen. Mijn wandcontactdoos had twee rode draadjes, daar zal het wel aan gelegen hebben. Een tip tegen onwetendendheid: Bij mij stond het draadloos netwerk standaard op aan, dan brand dus het WLan lampje op het modem. Door met je browser naar adres http://192.168.1.254 te gaan kom je in het instellingenscherm van het modem en kun je dat uitschakelen. Het is ook te lezen in de duidelijke handleiding maar pas in de bijlagen.
De kwaliteit van de telefoongesprekken was erg hoog, ik hoorde helemaal geen vreemde klanken of echo. Bij het modem zit een zware, grote, voedingsstekker, de voeding en het modem voelen warm aan en dus zal ik de voicemail gaan gebruiken wanneer ik niet thuis ben om de stroomrekening laag te houden. Je kunt het modem uitschakelen door de stekker er uit te trekken. Ik ben al met 359 bits verbonden geweest.
Ik ben van plan om internet en telefoon te nemen via slim1000. wat zijn op dit moment de ervaringen? valt de telefoon vaak uit en heb je nog steeds een echo op de lijn. Hoe gaat het met internet.Graag hoor ik jullie ervaringen
Nog steeds erg tevreden om SLIMbellen van KPN. Nu bijna een jaar werkzaam en nog steeds is de snelheid van internet 2 keer hoger dan beloofd. Prima draaloze router die mi makkelijk is in te stellen.
Vandaag bij vrienden Slim 500 ge�nstalleerd, een fluitje van een cent.
Alles aangesloten, geactiveerd en ze konden bellen en gebeld worden en internetten.
Internetsnelheid is boven verwachting.
De moeite waard.
Helaas is het zo dat de meeste problemen veroorzaakt worden door fout aansluiten of slechte draden, toen de deur dicht waaide, had ik ook geen signaal meer,inwendige kabel breuk, maar dankzij de tip van wim nu draadloos, want in het weekend zijn de winkels dicht, en inkorten tot de knik kan niet, want als ik dat doe moet ik op de gang internetten!
Nu kan ik zelfs bij de buren draadloos internetten, dus alles werkt goed, ook het bellen, dat de snelheid hoger is, dus je kunt ook uitzending gemist in lage kwaliteit nog redelijk bekijken, dus tv kijken draadloos via internet!
Alleen de ondertitels worden wazig, maar het werkte goed, dus meer als belooft, en dat is elders wel anders, bij problemen kun je altijd eerst op Kassa en Radar site kijken of hier, want daar vind je veel tips, zoals het officieel niet ondersteunde draadloze toch inschakelen!
Het enige is dat je alleen Tel 1 mag gebruiken, en geen 2e toestel op tel2 moet doen, beter een dect met veel toestellen, of max 2 apparaten op tel 1 en tel 2 gebruiken is vragen om problemen....
Meerdere pc`s aansluiten kan, als je maar niet gelijk gaat surfen, maar als je geen tv wilt kijken via pc blijven die andere gewoon berijkbaar, dus chatten en mailen kan wel!
Veel succes, en lees alle berichten eens goed, en gebruik de adviezen!