Forum Bellen.com


hollandsenieuwe

Reacties

(1 reactie)
Quote barkovsky  | 27-10-2012, 12:17
Pasfoto
hollands nieuwe
tja
sinds een paar maand abo, slechte kwaliteit, geen netwerk voor uren, inloggen funktioneert na 20 keer nog niet, telefoon niet bereikbaar, enz....., werkelijk slecht, geen aanbeveling hier, beter nog, gewoon niet doen, is het niet waard,


Reageer zelf

Naam:
E-mailadres (wordt niet getoond):

Smileys:
  Annuleren     Plaatsen  

Uitgelichte discussies

Zoeken binnen forum

Zoeken in de Bencom fora


  Zoeken  

Gebruik Bencom fora

Voor alle reacties en bijdragen aan discussies gelden de normale fatsoensnormen die ook in het dagelijks leven gelden. Grove taal, beledigingen, discriminatie, racistische uitlatingen, commerciële berichten en privacygevoelige informatie worden niet geaccepteerd. Bencom behoudt zich het recht voor om bijdragen te verwijderen, te verplaatsen en/of discussies te sluiten. Dit geldt ook voor reacties die niets met het onderwerp of thema te maken hebben.
Reacties in het forum worden dus verwijderd indien:
  • Personen of partijen op een onaanvaardbare manier worden beledigd.
  • De afzender zich voordoet als iemand anders.
  • Er sprake is van reclame.
Bencom is in geen geval verantwoordelijk voor de inhoud van de forumberichten en kan evenmin aansprakelijkheid aanvaarden voor (im)materiele schade die eruit voort zou kunnen vloeien.