Belgacom verhoogt telefoontarieven per 1 juli


Vanaf 1 juli verhoogt Belgacom de tarieven voor binnen- en buitenlandse telefoongesprekken. De binnenlandse tarieven stijgen met 3%. Gesprekken naar het buitenland worden 2,9 procent duurder. In sommige gevallen kunnen gesprekken echter meer dan dubbel zo duur worden.

Een oproep tijdens de piekuren naar een nummer in Frankrijk, zal binnen het iTalk Happy Time plan bijvoorbeeld 0,1949 euro per minuut gaan kosten, terwijl dat nu nog 0,0650 is. Ook de connectiekosten gaan overigens de hoogte in. Voor het opzetten van dit gesprek naar Frankrijk, betaal je nu 0,1 euro. Na 1 juli wordt dat opgetrokken tot 0,1081. Een snelle rekensom leert dat de kost voor een gesprek naar Frankrijk binnen dit tariefplan dus meer dan verdubbelt.

Volgens Belgacom-woordvoerder Jan Margot zal de gemiddelde factuur na 1 juli toch maar met zo'n 3 procent stijgen en is de stijging niets meer dan een 'indexering'. Jan Margot wijst erop dat "de toegepaste verhoging nog steeds minder is dan het inflatiecijfer van 4,52% sinds de vorige aanpassing van de tarieven op 1 januari".

De nieuwe tarieven worden vermeld op www.belgacom.be/tarieven, een website waarnaar verwezen wordt in een begeleidende brief bij de factuur. "We wilden onze klanten ruim op voorhand op de hoogte brengen van de tariefaanpassingen", aldus Margot die nog benadrukt dat de verhoging enkel geldt voor telefoongesprekken. Aan de kostprijs van ADSL-abonnementen of Belgacom TV wordt niet geraakt.

Bron: datanews

Weten bij welke provider u het goedkoopste uit bent? Start met Abonnementen vergelijken

Reacties Belgacom verhoogt telefoontarieven per 1 juli

(Laatste 5 reacties)
F.Wouters  | 29-4-2008, 15:51
Quote
Pasfoto

En maar betalen en betalen en nog meer betalen. Voor details van je gesprekken moet je 24 uur wachten of nog maar meer betalen , de anderen geven daar een GRATIS SERVICE VOOR ; IK DENK DAT HET DE HOOGSTE TIJD IS OM NAAR EEN ANDERE MAATSCHAPPIJ OVER TE STAPPEN ; Had ik al véél eerder moeten doen!

Jozef Luca  | 24-5-2008, 18:00
Quote
Pasfoto

Telefoontarieven in het algemeen zijn zo ondoorzichtig geworden voor de gewone mens dat dit ruikt naar een vorm van oplichterij.Ik begrijp er in elk geval NIETS meer van,altijd maar bijbetalen,en wat doet de minister van vereenvoudiging?Waar is de concurrentie nog in ons verenigd Europa?Heel veel jongeren en ouderen kunnen hun telefoondiversen niet meer beheren wegens niet begrepen voorwaarden,en komen of zijn daardoor reeds in financiële problemen.Waar blijft onze toegang voor iedereen tot internet,ja,maar tegen welke prijs?

colen wim  | 25-5-2008, 21:35
Quote
Pasfoto

Ben reeds enkele jaren klant van tele 2 belgie en heb belgacom niet nodig voor te telefoneren en mijn adsl , alles gaat via tele2.Heb tot nu toe geen problemen met tele2.Word tijd dat het monopolie van belgacom word doorbroken en dat andere spelers ook hun kans kunnen wagen.Maar zolang de overheid geen actie onderneemt?...

Philippen Wil  | 26-5-2008, 14:02
Quote
Pasfoto

Mijn telefoongesprekken gaan via UNITED TELECOM en zijn zeer goedkoop !!!
Ben helaas tot september gebonden aan Belgacom met mijn ADSL maar weet nu al zeker dat ik miv september overstap naar UNITED TELCOM Philippen Wil

Rommelaere Willy  | 5-12-2008, 19:12
Quote
Pasfoto

Geachte mijnh, mev.

Ik ben Belgacom klant. Een 2 a 3 weken geleden kwam hier een dame aanbellen.
De vraag was, bij welke proveider ik was met mijnGSM. Ik zei Proximus.
En ik ben daar echt niet zo gelukkig mee!
Trouwens, zij heeft daar nota van gemaakt, dat wanneer ik wil telefoneren met mijn GSM, dan ben ik verplicht om buiten te gaan staan!
Dat geldt niet voor mij alleen. Maar om het even wie heeft hier ontvangst!
Wij zijn verplicht om met onze vaste lijn te bellen naar alle GSM`S.
Die dame antwoorde, dat Belgacom en Proximus samen werken. Waarom kan dit probleem dat al jaren aansleept niet verholpen worden?
Nu heb ik nog een vraag, Wat kost een gesprek naar een GSM naar een vaste lijn?
De GSM is ook niet van gisteren uitgevonden. Daarom vindt ik persoonlijk, dat de communicatie de wensen overlaat!
Kan men in zo`n geval korting krijgen van Belgacom, om naar GSM nummers te telefoneren?

Reageer zelf

Naam:
E-mailadres (wordt niet getoond):

Smileys:
  Annuleren     Plaatsen  

Meer nieuws

Zoeken binnen nieuws

Zoeken in het Bellen.com nieuwsarchief

  Zoeken